“Bi’ Büyük Fest”te Türkiye’nin Boğaz’a Nazır En Büyük Açıkhava Gazinosu Kuruldu

Yeni Rakı, 25 Haziran 2011 Cumartesi gecesi ikinci kez düzenlediği “Bi’ Büyük Fest” etkinliğinde, İstanbul Kuruçeşme Arena’nın 10 bin m2′lik alanını, Türkiye’nin Boğaz’a nazır en büyük açık hava gazinosu haline getirdi. Bu yıl mekan düzenlemesi farklıydı. İlgi yoğun olmuş ki biletli masalar daha fazlaydı, onların üç yanını bistro masalı bölümler sarıyordu. Çimenler üzerindeki minderler, bu yıl oturmayı tercih ettiğim alan oldu.

Bi’ Büyük Fest alanındaki ”Hafta Sonu Dergisi’nin arşiviyle Bi’ Büyük Fest Gazino Tarihi sergisi”, Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Emel Sayın, Gönül Yazar, Adnan Şenses ve daha nice değerli yorumcunun anılarını gözler önüne serdi.

“Bi’ Büyük Blog”ta yayınlanmaya hak kazanan yazım üzerine davetli olarak katıldığım etkinlikte yakın arkadaşlarla bir araya geldik.

Konserler öncesi sunulan sürprizler keyfime keyif kattı. Karikatürist Erol Bey’in karşısında 10 dakika kadar uslu uslu oturdum ve bakın bu şekilde mükafatlandırıldım.

El fallarımıza bakan ikiz kardeşlere sevgilerimi iletiyorum, kulaklarını çınlasın!

“Bi’ Büyük Fest”, bu yıl da sahnesinde birbirinden ünlü sanatçıları ağırladı. Emel Sayın, Şevval Sam ve Gripin hem bireysel hem de ortak performanslarıyla gazino atmosferini tamamlayıp yağmur altında da olsa bizlere unutulmaz bir gece yaşattı.  

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

“Bi’ Büyük Fest”te Türkiye’nin Boğaz’a Nazır En Büyük Açıkhava Gazinosu Kuruldu için 6 cevap

  1. Orada olmayı en fazla isteyenlerden biri bendim herhalde :) Şansınıza da fena yağmur yağdı.
    Yapılan aktiviteler baya eğlenceli gözüküyor, umarım doya doya eğlenebilmişinizdir :)

  2. Oh sefanız olsun bu sene bensiz oldu ama seneye inşallah

  3. bilet kazanmış olmama rağmen gelemedim çok üzüldüm. En çokda sizinle olamadığıma üzüldüm. Oh sefanız olsun canparem seneye inş. hilalle beraber bizde katılırız:)

  4. Aylin der ki:

    Ohh maşallah tam keyif hemde :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: