Sofra Dergisi Röportajım Müjdeci Olsun

Küçüklüğümden bu yana yemeğin yanı sıra yazmakla da haşır neşirim. Günlük yazdım bir süre. Çelişkili bir durum ama okunmayacağını anlayınca-ki öyle olmak zorundaydı- keyif vermedi. Kafama estikçe yazmaya devam ettim sonra. Bilgisayara, defterin birine, kağıt parçasına, havaya, suya…

Blogların varlığından haberdar olduğumda kafamdaki ampul yanıverdi. Hem yazacağım hem de okunacak, öyle mi? Daha ne isterim! Kuzinede Kızaran Ekmek’te aslında sinema ve yemek tutkumu bir araya getirmek istedim. Planı istediğim ölçüde hayata geçiremedim. Bununla birlikte zamanla hikayeci olup çıktım. Tarifleri sunma biçimimi sevdiğinizi söylediniz, onore ettiniz beni, teşekkür ederim binlerce kez.

Hikaye anlatmaya devam edeceğim elbette. Bununla birlikte artık bol bol film izleyip içindeki yemekleri de paylaşacağım sizlerle. Sofra Dergisi’nin Eylül sayısında yayınlanan röportajım da bunun müjdecisi olsun.

 Sofra Dergisi ekibine çok teşekkür ederim.

Tariflerimi birbirinden güzel görüntüleyen Erkin Ön, yemek stilistim, hikayemin anlatıcısı Selma Şen ve Sofra Ekibi sayesinde hayallerimdeki sayfalar ortaya çıktı.

Emeğinize sağlık!

Yorumlar

 • 15 Eylül 2011 tarihinde Tümay dedi ki;

  Canım benim harika olmuş çok keyifle okudum hepsini. Başarılarının devamını dilerim:)

 • 15 Eylül 2011 tarihinde yasemin aslıhan babalık dedi ki;

  seni ilk gördüğüm andan itibaren gözündeki ışık zaten yakalamıştı beni. Orhun bile çantamı eline tutuşturmuştu hatırlarsan :)) O kadar canımın içinden o kadar içtensin ki yazdıklarını da öyle güzel ifade ediyorsun ki okumamak, beğenmemek mümkün değil. Dergiyi hala bekliyorum, aboneyim ama henüz elime ulaşmadı. Bu sayı ömrüm boyunca saklanacaklar arasına girdi. öperim koklarım seni :))

 • 15 Eylül 2011 tarihinde hunerlieller dedi ki;

  tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim:)

 • 15 Eylül 2011 tarihinde Yıldız dedi ki;

  Kutlarım canım
  başarılarının devamını diler hemen dergi almaya çıkıyorum 🙂

 • 15 Eylül 2011 tarihinde sevil şahin (birdemliksohbet) dedi ki;

  İlk olarak seni yakından tanıdığım ve seninle tanışıp yemeklerinden tattığım için kendimi çok ama çok şanslı sayıyorum. Aylincim senin yazıların içime huzur veriyor okudukça daha fazla neden yazmamış diyorum. Şahane birisin komşun olamasamda (bu ümitle yaşıyorum :)) seni tanıdığım ve yakın arkadaşım olduğun için mutluyum.
  Tattil dönüşü elime geçti sofranın bu ayki eki aslında o gün Tümayla telefonda konuşuyorduk bir çığlık attım bak aylin yazmış sofraya hemde şahane dedim. Gerçekten de şahanesin seni seviyorum can parem…

 • 15 Eylül 2011 tarihinde Kendimce dedi ki;

  Aylinim gülen yüzlüm can dostum.Sen herşeyin en iyisine layıksın.Senin her başarın.mutluluğun bizim yüzümüzü güldürür.Yürü be sevdiceğim,kim tutabilir ki seni

 • 21 Eylül 2011 tarihinde admin(Yazar) dedi ki;

  Sevcilum özledim seni

 • 17 Eylül 2011 tarihinde dokuzuncubulut dedi ki;

  Harika bir çalışma olmuş. Tebrik ederim, sevgiler:))

 • 21 Eylül 2011 tarihinde admin(Yazar) dedi ki;

  Teşekkür ederim

 • 17 Ekim 2011 tarihinde Nihan dedi ki;

  Aylin ablacııım başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler çok çok.. 🙂

 • 17 Ekim 2011 tarihinde admin(Yazar) dedi ki;

  Sağol kuzum

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum: