Marka Etkinliğine Katılmamış Olanlara Şans Vereceğim

Yılbaşı gecesindense yeni yılın ilk günlerini daha çok önemserim. Biten yıla, kazandırdığı tecrübeler, öğretiler için teşekkür ederim. Yılbaşı gecesine yakışır bir sofrada, dostlarla uğurlarım onu.

Burak Eldem’in “2012 Marduk’la Randevu” kitabını okuduğumdan bu yana bu yılı farklı bir heyecanla bekliyordum, uzay bilimine meraklı bir kimse olarak. Marduk gelecek mi gelmeyecek mi göreceğiz. Ona pek meydan bırakmıyoruz aslında, dünyanın kuyusunu kazıyoruz, elimizden akıp gidiyor. İşte bu nedenle diliyorum ki; elimiz vicdanımızda, enerjimizi iyiliğe yönlendireceğimiz, dünyayı gelecek kuşaklara yaşanır şekilde aktarmak için çabalayacağımız bir yıl olsun.

Karınca kararınca hediyelerimizi ve iyi yıl dileklerimizi paylaştık. Ama durun, Maggi’nin yeni yıl hediyesini bu hafta sonu paylaşacağım. 7 Ocak Cumartesi günü İstanbul Koşuyolu EKS Mutfak Akademisi’nde 10 yemek bloggerı, Maggi’nin Facebook sayfasına başvuru yapan konuklarıyla birlikte özel bir menü hazırlayıp afiyetle yiyecek.

Yeni yıl dileklerimden biri olsun; bu workshop’ta daha önce bir marka etkinliğine katılmamış biriyle yemek yapayım, hoşbeş edeyim. Siz de benimle aynı fikirdeyseniz, Maggi’nin facebook sayfasında 10 bloggerdan seçtiğinizin fotoğrafı altına görüşünüzü yazın. Elinizi de çabuk tutun, çünkü sonuçlar 5 Ocak Perşembe akşamı 18:00’da açıklanacak.

İzleyiciler