Merhabamız Baharı Sevindirdi

Tabii! Merhabamız baharı sevindirmiş olmalı ki o günden bu yana havalar bir güzel bir güzel, içimiz açıldı.

Geçen yılın 27 Aralık’ı, çiçeği burnunda blog sahibiyim. Yazarıyım diyemeyeceğim henüz doğru dürüst giriş yapmamışım. Özge Sipahioğlu’nun Mecidiyeköy Cevahir AVM’de düzenlediği buluşmaya katıldım ve
yepyeni bir dünyayla tanıştım. O günden bu yana ne çok şey değişti, hızla ilerledi.

İşte orada tohumları atılan buluşmalar el vererek devam ediyor. Tohumumuz fidan oldu bile, günün birinde yıllanmış bir çınar olacağız. Her biri başka bir blogger ekibi tarafından düzenlenen buluşmaların ikincisi Mayıs başında İstanbul Fındıklı’da Sağlıklı Mutfak’ın yazarı Hilal ve Benhurum’un yazarı Ayşen tarafından Sosyete Sofrası’nda düzenlendi. Balparmak ve Kotanyi markaları jestleriyle renk kattı.

Hilal’im ve Aysen’im, emeklerinize değdi, pek eğlendik, çok teşekkürler.
El verilen arkadaşlarım Burcu’m ve Zeynep’im size de kolay gelsin.

Muhtemelen Bahara Merhaba’dan söz eden son kişiyim. Bu yüzden size satır aralarını okutmaya çalışacağım :)

Ne iyi oldu da Serpil Hanım’la tanıştık. Şarap misali yıllanmış, güzeller güzeli bir hanımefendi. Eminim her kadının hayatı yazılsa roman olur. Kimbilir neler gördü geçirdi Serpil Hanım da? Güleryüzünün sırrını sorduk: Mutlu olduğunda doya doya yaşamış. Üzüntülerin üstesinden ise sorunun kaynağını hemen bulup çözerek gelmiş. Mutluluklara çok zaman ayırmış, üzüntülere ketum davranmış. Bir de zamana ayak uydurmuş, blog yazarı olarak hobilerini paylaşıyor.

Betül Hanım’ın methini günler öncesinden duydum. Tam olmaya özendiğim gibi kadın gibi kadın. Türkan Sultan’ı (Şoray) kıskandıracak cinsten. Bir kadına yıllar bu kadar mı iyi davranır? Şimdi okuyacaklarınız, Beyaz Dizi Aşk Romanlarındaki anlatımlara benzeyecek, hazır olun! Esmer, endamlı bir kadın. Koyu saçları omuz hizasında. Makyaj yerinde, dudaklarda koyu bir ruj, eller aynı tonlarda ojeyle bütünleşmiş. Fazla bir gram bile kilo yok. Kendi romanını sindirmenin güveniyle omuzları dik, emin adımlarla ilerliyor. Yanıbaşında güzeller güzeli kızı ve şirince torunu var. Tarifim sadece güzel bir kadını işaret etmiyor. Alt başlıkları bulma zevkini size bırakıyorum.

Son olarak ne yapıyoruz? Bu hanımefendilere nazar değmesin diye hep beraber iyi dileklerde bulunup pozitif enerjimizi gönderiyoruz ve darısı başımıza diyoruz.

Yazı EtiketleriEtiketler: ,

İzleyiciler