Yeni Yıl Hayallerimin Tariflerinde Hangi Malzemeler Var?

Öğrendiği, bildiği her şeyi, yaşadığı her deneyimi paylaşmayı, bunun için öğrenci kalmayı seçen Yasemin Sungur, etkinlik komitemizin ricasını kırmayarak, geçen hafta sonu Kalamış Moss Marine Cafe’de düzenlediğimiz 4. Blog Yazarları Buluşması’nda tadına doyulmaz bir sohbet gerçekleştirdi.

“Yeni bir yıla merhaba demeye hazırlanırken; hayallerden hedeflere, hedeflerden gerçeklere yolculuk yapalım” diyen Yasemin Hanım’dan; gerçeklerime ulaşacak yolculuğuma, hayaller kurarak başlayacağımı duydum. Nereye gideceğimizi bilmiyorsak, nereye gittiğimizin bir önemi yoktu. Belirsizliğin içinde kaybolmamak için; hayatımız, ailemiz, kariyerimiz ve diğerleri için hayaller kuracak, hedefler belirleyecektik.

Yasemin Hanım konuştukça içimiz aydınlandı, buluşma mekanımız günlük güneşlik oldu. Hedeflerimizi belirledikten sonra neler yapacağımızı Yasemin Hanım’dan bizzat dinleme fırsatı bulduk. Sizler de hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için uçmayı tercih ediyorsanız yeni çıkan Martı Dergisi’nin sayfalarını karıştırmanızı öneririm.

Beni ararsanız, yeni yıl hayallerimin tariflerinde hangi malzemeler var, onları kontrol ediyorum. Bakalım bünyemde hangi malzemeler var, olmayanları nasıl elde ederim ve tarifimi hazırlar, afiyetle keyfini sürerim?

Nasıl uçulacağını gösterdiğiniz için teşekkürler Yasemin Sungur, size kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum…

İzleyiciler