“Bi’ Büyük Fest”te Türkiye’nin Boğaz’a Nazır En Büyük Açıkhava Gazinosu Kuruldu

Yeni Rakı, 25 Haziran 2011 Cumartesi gecesi ikinci kez düzenlediği “Bi’ Büyük Fest” etkinliğinde, İstanbul Kuruçeşme Arena’nın 10 bin m2′lik alanını, Türkiye’nin Boğaz’a nazır en büyük açık hava gazinosu haline getirdi. Bu yıl mekan düzenlemesi farklıydı. İlgi yoğun olmuş ki biletli masalar daha fazlaydı, onların üç yanını bistro masalı bölümler sarıyordu. Çimenler üzerindeki minderler, bu yıl oturmayı tercih ettiğim alan oldu.

Bi’ Büyük Fest alanındaki ”Hafta Sonu Dergisi’nin arşiviyle Bi’ Büyük Fest Gazino Tarihi sergisi”, Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Emel Sayın, Gönül Yazar, Adnan Şenses ve daha nice değerli yorumcunun anılarını gözler önüne serdi.

“Bi’ Büyük Blog”ta yayınlanmaya hak kazanan yazım üzerine davetli olarak katıldığım etkinlikte yakın arkadaşlarla bir araya geldik.

Konserler öncesi sunulan sürprizler keyfime keyif kattı. Karikatürist Erol Bey’in karşısında 10 dakika kadar uslu uslu oturdum ve bakın bu şekilde mükafatlandırıldım.

El fallarımıza bakan ikiz kardeşlere sevgilerimi iletiyorum, kulaklarını çınlasın!

“Bi’ Büyük Fest”, bu yıl da sahnesinde birbirinden ünlü sanatçıları ağırladı. Emel Sayın, Şevval Sam ve Gripin hem bireysel hem de ortak performanslarıyla gazino atmosferini tamamlayıp yağmur altında da olsa bizlere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Yazı EtiketleriEtiketler:

İzleyiciler