Çalışanların Gücüne Kuvvet

Söz Tchibo’dan açıldı, devam edelim. Bilen bilir, bilmeyene anlatalım: Tchibo’da her hafta tema değişiyor, ona uygun ürünler geliyor. Bu demek oluyor ki mağazada, Kahve Barı dışında yer alan her ürünün yeri her hafta tamamen değişiyor. Çalışanların gücüne kuvvet bir durum!

52 haftanın teması yıllık olarak belirleniyor. Ürünler, Hamburg’taki merkezde bulunan kalite kontrol tesislerinde test ediliyor. Tüm temalar, 100 kişilik uzman kadrosu tarafından araştırmalar sonrası hazırlanıyor ve en uygun yerlerde, en kaliteli üreticilere sipariş ediliyor. Geçen yıl Türkiye’nin önerisiyle bu temalardan birine bizden esintiler taşıyan ürünler de girmiş ve ilgi görmüş. Tekrarlanmasını dilerim.

Tchibo, halen 11 ilimizdeki 52 mağazasında hizmet veriyor. Bunun yanı sıra online alış veriş mağazası www.tchibo.com.tr ve 444 2 826 sipariş telefonuyla da Türkiye’nin dört bir yanındaki takipçilerine ulaşıyor. Temalar, online mağazada 2 gün öncesinden duyuruluyor ve ürünler satışa çıkıyor. 100 TL ve üzeri alış verişlerinizde kargo ücretsiz.

Tchibo’nun mağazalarında kahvenin yanı sıra gıda dışı farklı konseptte ürünler satmaya başladığı Almanya’da, 1973’te en çok satılan ürünler masa takımları ve kahvaltı masaları olmuş. Tchibo’nun Türkiye’de bulunduğu yıllar boyunca en çok ilgi gören ürünü ise ışıklı cımbız.

Yarından itibaren başlayacak haftanın teması “Hobi Zamanı”. Bu temada; kağıt süsleme, boyama, oyun hamuru gibi çocukların ilgisini çekecek ürünlerin yanı sıra takı tasarımı, tekstil süsleme gibi yetişkinlerin yaratıcılıklarını öne çıkaran ürünlere yer veriliyor.

 

İzleyiciler