Sofra.com.tr Yayın Hayatına Başladı

15 yıl önce yayın hayatına başlayan Sofra Dergisi artık aynı zamanda da internette! Yemek portalının yayın hayatına başlayışını kutlamak üzere Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda bir brunch düzenlendi. Burada yemek bloggerları, Turkuvaz Dergi Grubu yöneticileri, Sofra Dergisi aşçıları ve yazarları olarak bir araya geldik.

Sofra Dergisi yöneticilerinin Sofra.com.tr hakkında verdiği bilgiler şöyle: “Tatlıdan tuzluya, yerel tatlardan dünya mutfaklarına, çocuklar için eğlenceli lezzet önerilerinden düşük kalorili reçetelere binlerce denenmiş yemek tarifini gelişmiş arama özellikleriyle bulabileceğiniz sofra.com.tr’nin sadece bir tarif sitesi olmasını istemedik. “Türkiye’nin yemek portalı” sloganıyla yayın hayatına başlayan sofra.com.tr, gastronomi alanında kapsamlı bir rehber olma hedefini taşıyor. Özellikle “Sofra Akademi”nin geniş içeriği ve gastronomi dünyasının seçkin kalemlerinden oluşan yazar kadromuzla, bu konuda iddialı olduğumuzu söyleyebilirim.

Diğer yandan Sofra ekibinin kişisel bloglarından oluşan “Blog”; videolu temel mutfak bilgileriyle Kültür Aşı bölümlerinin izlenebildiği “Sofra Tv” ve çok yakında Sofra markalı ürünlerle zenginleşecek olan “Dükkan” bölümleriyle renkli, dinamik ve dolu dolu bir portal oluşturmaya çalıştık.”

Sofra.com.tr aramıza hoş geldi. Dergicilikteki başarılarının alanda da sürmesini diliyorum.

İzleyiciler