Bunun Da Tarifi Verilir Mi Dediklerimden

Karbonhidrattan kaçmaya çalışıyorum bu ara ancak çok da başarılı olduğum söylenemez. Erişte, zeytinyağlı poğaça ve irmik helvası geçen haftanın menüsünde yer alanlardan bazıları. Varın gerisini siz düşünün! Eşimin iş seyahatine çıkmasını fırsat bilip zeytinyağlı ayva ve kereviz, paça çorbası ve brokoli-karnabahar salatası yapıverdim bir çırpıda, kendime çeki düzen vermek için. Yemek sularına ekmek banmadığım sürece sorun yok.

Bunun da tarifi verilir mi dediklerimden biriyle karşınızdayım! Yemek yapmaya yeni başlayanlara da destek olmak lazım değil mi? Nar zamanı tanelerini her fırsatta değerlendirmeye çalışıyorum. Onlar olmadığında mısır tanelerine de başvurulabilir.

brokolisalatasi

 

Yorumlar

 • 28 Kasım 2013 tarihinde serap dedi ki;

  Gülüm, biz bunları “basit” addedip yazmazsak yeni başlayanlar naapıcak? Olmaz öyle, hiç düşünme, doğaçladığını yaz gitsin. Unutmayalım ki bizim okuyucularımız sadece tecrübeli blogcular değil. Hem öyle bile olsa, fikir fikirden daima üstündür.. Ellerine sağlık, bayıldıım..

 • 29 Kasım 2013 tarihinde Aylin Türkşen Aysel(Yazar) dedi ki;

  Serap’ıımmm böyle tarifler yazınca sen geliyorsun hep aklıma, desteğin geliyor. Evet yeni başlayanlar için tariflere devam.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad:
  Yorum: